Oferta pracy

Junior JavaScript Developer

QuarticOn S.A.O firmie

3 500‐4 500 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Jesteśmy firmą technologiczną, której misją jest dostarczanie sklepom online nowoczesnych rozwiązań celem usprawnienia ich funkcjonowania poprzez automatyzację działań marketingowych i personalizację dostępnej oferty. Nasze rozwiązania oparte są na wykorzystaniu algorytmów sztucznej inteligencji i machine learning. Pomagamy sprzedawać więcej sklepom internetowym działającym na rynku krajowym i zagranicznym. Obecnie współpracujemy z wieloma uznanymi markami w Polsce, Czechach, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Serbii i krajach bałtyckich.

Obecnie szukamy kandydatów i kandydatek na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie rozwiązań QuarticOn u naszych klientów
  • Przygotowanie, współtworzenie i dostosowywanie dedykowanych elementów wchodzących w zakres wdrożenia
  • Testowanie oraz sprawdzanie poprawności i stabilności przeprowadzonych wdrożeń
  • Wspieranie działu sprzedaży w zakresie usług oferowanych przez firmę

Chętnie powitamy Cię na pokładzie QuarticOn jeśli:

  • Chcesz rozwijać swoje kompetencje w e-commerce (nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w tej branży, wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!)
  • Znasz JavaScript, HTML i CSS
  • Jesteś gotowa/y na nowe wyzwania, szybko się uczysz i chcesz poznawać nowe technologie m.in. SQL / PHP / AWS / ES6 / Typescript
  • Umiesz samodzielnie rozwiązywać problemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w wymiarze czasowym minimum 3/4
  • Wynagrodzenie w wysokości 3 500 - 4 500 zł brutto
  • Wsparcie w obszarach nauki i rozwoju oraz zaufanie pracowników (w tym doświadczonych deweloperów)
  • Możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów
  • Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Miejsce w nowoczesnym biurze przy Placu Zawiszy (budynek Atlas Tower) i możliwość pracy zdalnej w czasach pandemii

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy