Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Javascript developer

GOIT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • React.js

Mile widziane

  • Node.js

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie studentów,

  • sprawdzanie zadań domowych,

  • mentorowanie projektów studenckich, które odbywają się podczas kursu,

  • reagowanie i odpowiadanie na pojawiające się pytania studentów,

  • wykonywanie projektów razem ze studentami.

Nasze wymagania

  • znajomości HTML/CSS na wysokim poziomie,

  • znajomości JavaScript w stopniu średnio zaawansowanym,

  • znajomości React.js,

  • kreatywności i otwartości na nowe technologie,

  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • znajomość Node.js,

  • przejście bootcampów o tematyce javascript.

To oferujemy

  • Szukamy osoby na pełny etat z możliwością pracy zdalnej. Jesteśmy gotowi pomóc Ci ze wszystkim czego potrzebujesz dla efektywnej pracy zdalnej, dlatego lokalizacja nie jest dla nas najważniejsza.

  • Strategiczne wsparcie Core Team firmy i wszystkie niezbędne narzędzia do osiągania wyznaczonych celów;

  • konkretną wizję strategii rozwoju firmy, zrozumiałe cele i perspektywę w karierze;

  • rozwój: bezpłatny dostęp do wewnętrznych kursów firmy;

  • wartościowe otoczenie: zespół profesjonalistów, którzy kochają swoją pracę, możliwość dzielenia się doświadczeniami;

  • godne wynagrodzenie (poziom zależy od Twoich umiejętności)

  • komfortowy elastyczny grafik pracy i całkowita wolność w działaniach (nie mamy biurokracji, będziesz mieć swobodę w podejmowaniu decyzji, dla naszego zespołu najważniejszy jest rezultat!);

  • dodatkowo oferujemy możliwość wsparcia naszej web-dev agencji w wykonywaniu różnych projektów związanych z JSem

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

GOIT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Cześć!

Jesteśmy międzynarodową firmą, do której dołączyło już ponad 4500 studentów z całego świata. Zajmujemy się edukacją, pomagając naszym klientom wejść do branży IT.

W ciągu 6 lat pomogliśmy wielu studentom znaleźć pracę w programowaniu, otrzymaliśmy również sporo nagród na innych rynkach jako “Najlepsza firma w branży edukacji IT”.

Nasza misja: ‘Pomóc każdemu stworzyć swoją historię sukcesu’ za pomocą wykorzystywanej edukacji projektowej, elastycznego podejścia i wysokiej jakości produktu.

Szybko się rozwijamy i wchodzimy na nowe rynki, w tym rynek polski.

Przewiń do profilu firmy