Oferta pracy

Junior JavaScript Engineer

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • REST

  • HTML

  • CSS

  • SQL

Mile widziane

  • Node.js

  • Elasticsearch

  • React.js

System operacyjny

O projekcie

Chcesz dowiedzieć się jak tworzone są największe serwisy w polskim Internecie?

Z nami poznasz ten proces od podszewki. Pracując z nami bliżej zapoznasz się z zagadnieniami technicznego SEO, optymalizacją szybkości ładowania serwisów (Core Web Vitals), optymalizacją siatki reklamowej na serwisach internetowych.

W trakcie pracy będziesz przeprowadzał testy porównawcze i poznawał wpływ różnych rozwiązań na zachowania użytkowników.

W zespole Verticals odpowiadamy za największe serwisy tematyczne w polskim internecie: Medonet, Ofeminin, Auto Świat, Komputer Świat, Noizz, Business Insider, Fakt.

Każdy z nich jest cennym i wiarygodnym źródłem informacji dla jego użytkowników. Codziennie docieramy do 16,5 mln użytkowników!

Twój zakres obowiązków

  • rozwój serwisów z dbałością o różne parametry jakościowe (SEO, szybkość ładowania)

  • rozwój rozszerzeń systemu CMS pozwalających redaktorom na tworzenie treści atrakcyjnych dla czytelników i partnerów

  • przygotowywanie testów A/B rozwiązań zaproponowanych przez działy UX, reklamy bądź wypracowanych przez nas

  • udział w procesie code review

  • udział w procesie planowania kierunków rozwoju serwisów

  • opieka nad jakością i stabilnością działania serwisów

Nasze wymagania

  • znajomości: JavaScript, REST, HTML, CSS

  • podstawowej znajomości języka SQL

  • chęci poszerzania wiedzy i nauki nowych technologii, orientacji na cel

  • umiejętności pracy w zespole oraz kreatywnego myślenia

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikaty

  • znajomość: Node.js, React

  • znajomość technologii ElasticSearch

  • znajomość zwinnych metodyk Scrum lub Kanban

  • znajomość zagadnień związanych z optymalizacją szybkości ładowania stron internetowych

  • znajomości technologii internetowych (np.: protokoły sieciowe, cache, kolejki)

  • doświadczenia w tworzeniu serwisów i narzędzi internetowych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • product owner
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • no blame culture

  • możliwość pracy w 100% zdalnie

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy