Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Key Account Manager

Dax Cosmetics Sp. z o.o.O firmie

Dax Cosmetics Sp. z o.o.

Spacerowa 18

Duchnów (pow. otwocki)

Jedna w wiodących firm kosmetycznych w Polsce, część japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • współpraca z powierzonymi klientami na poziomie operacyjnym
  • bieżąca praca z klientami w obszarze: obecności asortymentu, egzekucja cen i płatności
  • ustalanie i realizacja planu promocyjnego klientów
  • monitoring i egzekucja wykonywania ustaleń kontraktowych
  • bezpośrednia współpraca z Senior Key Account Managerem / Dyrektorem Handlowym
  • wsparcie dla RKS oraz PH w zakresie współpracy z klientami kanału nowoczesnego
  • prowadzenie i kontrola budżetu klientów
  • negocjowanie warunków współpracy z podległymi klientami oraz udział w negocjacjach rocznych
  • monitorowanie działań sprzedażowo – marketingowych i porównanie ich z sytuacją na rynku
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych i ich analiza
  • podejmowanie inicjatyw wewnątrz-organizacyjnych zwiększających efektywność działań sprzedażowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doskonale rozwinięte zdolności analityczne – umiejętność analizy, wyciągania wniosków i ich rekomendacji
  • znajomość i doświadczenia w pracy z sieciami na rynku nowoczesnym
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu  kategoriami kosmetyków: pielęgnacja twarzy i/lub makijaż kolorowy
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • samodzielność, skrupulatność i zaangażowania, kreatywność i pasja w działaniu
  • bardzo dobra i praktyczna znajomość obsługi MS Office (Excel, Power Point, Word)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników
  • realne i jasno określone cele
  • klarowny system oceny pracowniczej
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • serdeczną atmosferę i środowisko ludzi z pasją
  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w  firmie o rozpoznawalnych markach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DAX COSOMETICS. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest DAX COSMETICS sp. z o.o. z siedzibą w Duchnowie przy ul. Spacerowej 18, 05-462 Wiązowna. By nadzorować sprawy związane z ochroną danych osobowych oraz udzielać Państwu szczegółowych informacji administrator wyznaczył punkt kontaktowy, z którym można skontaktować się pod adresem: [email protected] Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku rekrutacji do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę podanie danych osobowych jest obowiązkowe wyłącznie w zakresie wynikającym z art. 22(1) § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. 2019 poz. 1040 z późn. zm). W przypadku rekrutacji do zatrudnienia na podstawie umów cywilnoprawnych podanie danych jest dobrowolne. W sytuacji przekazania w dokumentach rekrutacyjnych informacji obejmujących szczególne kategorie danych (dane wrażliwe) podstawę ich przetwarzania stanowi dobrowolnie wyrażona zgoda. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania) a w sytuacjach określonych prawem – usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Przetwarzanie danych w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę będzie zachodziło do momentu jej wycofania. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne