Junior Key Account Manager (eCommerce) (m/f)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 30.11.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 30.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Junior Key Account Manager (eCommerce) (m/f)

    1800076Y, Warsaw

    Marki Laundry & Home Care cieszą się zaufaniem całych pokoleń rodzin. Utrzymanie tego zaufania wymaga ciągłych innowacji, właściwych badań, rozwoju nowatorskich produktów i skutecznego marketingu. Przede wszystkim jednak wymaga pasji i otwartości na zmiany. Jeśli je masz, zapraszamy.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Key Account Manager (m/f)zajmującej się kanałem eCommerce

    Lokalizacja: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie strategii dla kanału eCommerce
    • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży z powierzonymi klientami
    • Budowanie i rozwój długofalowych relacji z klientami
    • Organizacja oraz koordynowanie działań promocyjnych
    • Współpraca z wewnętrznymi działami: marketingiem, logistyką oraz centralą firmy
    • Udział w planowaniu budżetu dla powierzonych klientów

    Kogo szukamy:

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Znajomość obszaru eCommerce oraz zainteresowanie rynkiem i trendami digital
    • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu negocjacji handlowych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Zdolność nawiązywania i budowania długotrwałych oraz partnerskich relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
    • Wielozadaniowość oraz umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów
    • Motywacja do realizacji wyznaczanych celów oraz chęć nieustannego rozwoju
    • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy

    Co oferujemy:

    • Praca w międzynarodowej firmie będącej liderem na światowym rynku wśród producentów środków piorących i czystości
    • Umowa o pracę oraz potrzebne narzędzia pracy
    • Praca w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
    • Prywatna opieka medyczna Medicover oraz dofinansowanie karty Multisport
    • Atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń
    • Możliwość rozwoju zawodowego