Ta oferta pracy jest nieaktualna od 62 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Key Account Manager

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 09.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dr.Oetker wiodący producent produktów spożywczych poszukuje Kandydatki/a na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    10/09/2018

    Opis stanowiska:

    Główne obszary odpowiedzialności:

    • kreowanie polityki sprzedażowej i promocyjnej oraz planowanie rozwoju sprzedaży produktów w określonych międzynarodowych sieciach dyskontowych na rynku krajowym;
    • przygotowanie ofert handlowych i negocjacje kontraktów handlowych;
    • bezpośrednia współpraca z kupcami sieci dyskontowych w zakresie tworzenia i doboru asortymentu, pozycjonowania produktów i promowania ich w strukturach danej sieci;
    • zarządzanie budżetami i rozliczanie współpracy z klientami;
    • podejmowanie inicjatyw zwiększających efektywność  działań sprzedażowych;

    Wymagania:

    Oczekiwane kwalifikacje i umiejętności:

    • 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG w kanale nowoczesnym (mile widziane w branży spożywczej);
    • wykształcenie wyższe;
    • biegła znajomość  języka angielskiego (mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego);
    • podstawowa wiedza z zakresu sprzedaży (techniki sprzedaży, techniki negocjacyjne, zasady merchandisingowe);
    • mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z zakresu marketingu, księgowości i prawa handlowego;
    • wysokie zdolności analityczne oraz bardzo dobra znajomość Microsoft Excel;
    • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe, interpersonalne oraz kultura osobista;
    • duża motywacja do pracy oraz nastawienie na osiąganie sukcesów;
    • samodzielność w działaniu i determinacja w dążeniu do celu;
    • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
    • gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju;
    • gotowość do realokacji (praca w siedzibie w Gdańsku).

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku;
    • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych sukcesów;
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy);
    • szkolenia krajowe i międzynarodowe;
    • pakiet medyczny oraz socjalny.

    [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego postępowania rekrutacyjnego.

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby niniejszego postępowania rekrutacyjnego jest spółka Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. (ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk). Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez odznaczenie odpowiedniego pola na stronie, do której link zostanie wysłany w wiadomości potwierdzającej wysłanie przez Państwa aplikacji. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

    Więcej informacji dotyczących przetwarzania przez Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. danych osobowych na potrzeby rekrutacji znajdą Państwo na stronie https://www.oetker.pl/pl-pl/dodatkowe-informacje/postepowanie-rekrutacyjne.html