Junior Key Account Manager HVAC

Samsung Electronics PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Warszawa

Poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za sprzedaż produktów HVAC,
  • Współpraca z biurami projektowymi w ramach sprzedaży i doborów optymalnych rozwiązań projektowych VRF,
  • Budowanie długookresowych relacji biznesowych,
  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju,
  • Bliska współpraca z działami marketingu produktowego, finansów, logistyki,
  • Opracowywanie projektów, wycen i analiz technicznych ze wsparciem działu presales.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów HVAC,
  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z obszarem HVAC,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, budowania założeń i ich prezentacji, swoboda komunikowania się oraz łatwość uczenia się,
  • Zdolność do poszukiwania nowych rozwiązań i segmentów rynkowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną, codzienną komunikację,
  • Bardzo dobra znajomość Excel, Word, Power Point,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i inne),
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon służbowy oraz samochód z możliwością wykorzystania również w celach prywatnych,
  • Samodzielną pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość dołączenia do grup sportowych (siatkówka, koszykówka, piłka nożna), spotkania integracyjne i eventy firmowe,
  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań oraz możliwość tworzenia sukcesu marki Samsung.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy