Zgodnie z art.13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 26 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) informuje się, że: Administratorem Danych Osobowych jest Dijo Baking Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrodziu, Zabrodzie 28, 52-351 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000650758. Podanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie Danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji jest dobrowolne. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści podanych danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Posiada Pani/Pan prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem (za pomocą wiadomości wysłanej na adres e-mail: [email protected]). Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania danych (za pomocą wiadomości wysłanej na adres e-mail: [email protected]). Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie podanych danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
Dijo Baking Sp. z o.o.

Junior Key Account Manager (j. angielski + j. rosyjski)

Dijo Baking Sp. z o.o.O firmie

  • Zabrodzie 28, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Zabrodzie 28

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Efektywna realizacja celów sprzedaży dla wybranych klientów kluczowych

  • Określanie rocznych i miesięcznych celów sprzedaży oraz prognoz dla kategorii produktów i kluczowych klientów

  • Rozwój aktualnych klientów – tj. prezentacja nowych produktów i wsparcie dla managera w prowadzeniu projektów z klientem kluczowym - w tym również prowadzenie własnych projektów sprzedażowych

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

  • Prowadzenie procesu sprzedażowego, negocjacje cen, terminów i warunków dostaw z klientami

  • Dopasowywanie oferty handlowej do potrzeb kluczowych klientów

  • Uzupełnianie i nadzór nad dokumentacją niezbędną dla klienta tzn. specyfikacje, dane przetargowe, listingi produktowe, itp.

  • Wspieranie klientów w sprzedaży poprzez dzielenie się know-how dla wzmocnienia obsługi ich potencjalnych odbiorców/ konsumentów (sesje NPD)

  • Stały monitoring rynku i rozpoznawanie jego możliwości

Nasze wymagania

  • Ok. 2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym - mile widziane doświadczenie w branży spożywczej/FMCG lub pokrewnej w firmie produkcyjnej

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)

  • Wysoka kultura osobista, skuteczność w działaniu, elastyczność, nastawienie na potrzeby klientów i realizację celów

  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne, a także prowadzenia prezentacji dla klientów

  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office (w szczególności Excel, PP)

  • Czynne prawo jazdy kat. B, a także udział w podróżach służbowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy