Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Key Account Manager / Junior Product Manager w Dziale Marek Prywatnych (Private Label)

Forte Sweden Sp. z o. o.

Tadeusza Kościuszki 1

Rogierówko (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa, budowanie relacji i rozwój sprzedaży z powierzonymi Klientami firmy

  • Pozyskiwanie nowych Klientów do współpracy na rynkach krajowych i zagranicznych

  • Tworzenie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów, doborze receptur i opakowań

  • Koordynacja i nadzór nad procesem wdrażania nowych projektów przy ścisłej współpracy z działami R&D, Zakupów, Planowania, Produkcji

  • Bieżąca analiza trendów rynkowych a także potrzeb i oczekiwań Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale handlowym lub marketingu w branży FMCG (preferowane branże kosmetyczna, chemii gospodarczej, spożywcza)

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność, wielozadaniowość i dobra organizacja czasu pracy

  • Kreatywność, poczucie estetyki, pozytywna energia

  • Obsługa pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość Power Point i arkusza kalkulacyjnego Excel

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację pisemną i werbalną

  • Mile widziana znajomość drugiego języka (niemiecki, rosyjski)

  • Zamiłowanie do świata kosmetyków mile widziane 😊

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Możliwość udziału w ciekawych międzynarodowych projektach

  • Przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów

  • Pracę w bardzo przyjaznym i kreatywnym zespole

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (karta Multisport, bony okolicznościowe, opieka medyczna)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • słodkie piątki

Forte Sweden sp. z o. o. to przedsiębiorstwo produkcyjne, które od 2004 r. jest częścią francuskiej grupy kosmetycznej SARBEC Cosmetics. W ramach swojej działalności firma produkuje i dystrybuuje uznane na rynku marki takie jak:

ON LINE, Mrs. Potter's, Romantic Professional, Corine de Farme, Inessance Paris oraz EVIAN®Brumisateur®

Produkty Forte Sweden dostępne są w ponad 30 krajach – w Europie, Afryce oraz Azji.

Więcej na: www.forte-sweden.com oraz na www.sarbec.com.

Przewiń do profilu firmy