Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Key Account Manager

EC Engineering Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działań handlowych EC Engineering;

  • Kontakt z Klientem zagranicznym

  • Przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z działem technicznym, prezentacji, umów oraz koordynację ich realizacji

  • Monitorowanie oraz analizę danych rynkowych dotyczących branży, Klientów i działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Otwarta i towarzyska osobowość

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Mile widziana znajomość niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Kreatywność

  • Dyspozycyjność min. 30 h tygodniowo

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji

  • Oferujemy 3-miesięczny staż z możliwością zatrudnienia na podstawie UoP

  • Udział w międzynarodowych projektach R&D

  • Samodzielną pracę

  • Przyjazną atmosferę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Uczciwe podejście do Twoich obowiązków

  • Pracę stacjonarną w biurze w Krakowie w okolicach AGH.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Innowacje, nowe technologie, wynalazki – od 20 lat rozwijamy oryginalne rozwiązania dla transportu. Naszym założycielem jest profesor Tadeusz Uhl, który we współpracy z AGH prowadzi prace badawcze związane z najnowszymi technologiami.

EC Engineering buduje polski kapitał intelektualny. Realizujemy międzynarodowe projekty R&D dla branż: kolejowej, lotniczej, samochodowej.

Zaprojektuj z nami przyszłość ekologicznego transportu! W niewielkich zespołach zyskasz swobodę działania i możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy