Oferta pracy

Kilargo

Junior Key Account Manager

KilargoO firmie

  • Piotrkowska 60, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 06 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Kilargo

Piotrkowska 60

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami (dyskonty),

  • Ustalanie warunków współpracy i tworzenie ofert,

  • Zapewnienie najwyższego poziomu jakości obsługi sprzedażowej,

  • Przygotowywanie prognoz wielkości zakupów klienta na dany okres,

  • Analiza rynku i konkurencji,

  • Przygotowywanie stosownych raportów wraz z komentarzem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów w branży spożywczej,

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny. W przypadku biegłej znajomości tylko języka angielskiego, wymagana chęć rozwoju języka niemieckiego (oferujemy kurs językowy na nasz koszt). W przypadku biegłej znajomości tylko języka niemieckiego, mile widziana chęć rozwoju języka angielskiego (platforma e-learningowa),

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Zdolności interpersonalne i perswazyjne,

  • Dynamizm, operatywność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Realną ścieżkę rozwoju,

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z całkowicie polskim kapitałem,

  • Współpracę z profesjonalnym zespołem fachowców,

  • Pełen proces wdrożenia,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),

  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, kurs językowy (j. niemiecki), e-learning z języka angielskiego, szkolenia, paczki lodowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

Kilargo

Jesteśmy wiodącym producentem i sprzedawcą lodów w Polsce!

Dwie główne gałęzie działalności Kilargo Sp. z o. o. to sprzedaż marek własnych produkowanych na zamówienie sieci handlowych oraz naszego brandu Augusto. Nasze produkty są obecne w całej Europie, północnej i środkowej Afryce oraz Ameryce Południowej.

Zobacz nas! https://www.youtube.com/watch?v=V27iT8otwcs

Drogi Kandydacie, jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji, będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji lodów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje