Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Key Account Manager

Astra Coffee and More Sp. z o.o. (Poznańska Palarnia Kawy Astra)

  • Nekla

    Nekla, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu sprzedaży z obecnymi Klientami (duże sieci handlowe), w tym: przygotowywanie ofert i zestawień, bieżący kontakt z klientem, przestrzeganie terminów rozliczeń, realizacja założonych targetów przychodowo-kosztowych, pozyskiwanie i negocjacje z nowymi klienta

  • podejmowanie działań wspierających sprzedaż: wprowadzanie nowych produktów do oferty, organizowanie akcji promocyjnych, analiza efektywności prowadzonych działań

  • monitoring rynku pod kątem aktywności konkurencji i dopasowywanie oferty do oczekiwań klientów

  • współpraca z innymi działami firmy (wsparcie sprzedaży, marketing) w celu obsługi klienta na najwyższym poziomie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B i kontakcie z klientami z branży FMGC

  • znajomość zasad funkcjonowania tzw. kanału nowoczesnego we współpracy ze sklepami wielkopowierzchniowymi

  • mile widziane doświadczenie na stanowisko asystenta kupca w sieciach handlowych

  • mile widziana znajomość procesu wdrażania marek własnych

  • umiejętność szybkiej analizy danych, oceny sytuacji i wyciągania adekwatnych wniosków

  • zdolności negocjacyjne i perswazyjne

  • bardzo dobra organizacja czasu własnego oraz planowania działań w perspektywie krótko i długookresowej

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel i Power Point

  • konsekwencja w działaniu i nastawienie na realizację celu

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • odpowiedzialne stanowisko pracy, z dużymi możliwościami rozwoju

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość pracy hybrydowej (częściowo w siedzibie firmy, częściowo home-office)

  • pyszną kawę i herbatę w biurze oraz zniżki pracownicze na nasze produkty

  • pracowniczy program emerytalny

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

Jeśli lubisz wysokiej jakości kawę i herbatę z najodleglejszych zakątków świata, to prawdopodobnie nas znasz! Jesteśmy Poznańską Palarnią Kawy Astra i w oparciu o tradycję i ponad 45-letnie doświadczenie tworzymy nowoczesne i wyjątkowe produkty trafiające w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. Przed nami ciekawe plany rozwoju związane z poszerzaniem portfolio produktów, docieraniem do nowych segmentów klientów a tym samym zwiększaniem zasięgu terytorialnego. Już niedługo kawę i herbatę Astra będzie mógł pić każdy z nas!

Przewiń do profilu firmy