Oferta pracy

Junior Key Account Manager - Sieci Tradycyjne FOOD

MaspexO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

(JUNIOR) KEY ACCOUNT MANAGER - SIECI TRADYCYJNE FOOD

KLUCZOWE ZADANIA:

  • współpraca z kluczowymi Klientami oraz najważniejszymi sieciami Kanału Tradycyjnego
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientami
  • weryfikowanie, uzgadnianie i przygotowywanie treści umów handlowych z przyjętymi zasadami i we współpracy z wymaganymi działami
  • realizacja planów sprzedażowych i celów rocznych
  • realizacja założeń budżetowych / kontraktów
  • bieżąca i systematyczna analiza sprzedaży na bazie raportów sprzedażowych oraz monitoring realizacji kontraktów handlowych
  • aktywna współpraca z terenową strukturą handlową

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze Klientów Kanału Tradycyjnego oraz sieci detalicznych
  • posiadasz umiejętności negocjacyjne
  • charakteryzuje Cię samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
  • posługujesz się swobodnie pakietem MS Office
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • chcesz podnosić swoje kwalifikację w obszarze współpracy z Klientami Kanału Tradycyjnego

ZAPEWNIAMY:

  • możliwość pracy z największymi klientami w Polsce
  • współpracę z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • pracę w zespole osób dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • szereg szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne
  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju kariery
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • pakiet benefitów w tym m.in. opieka medyczna, karta MultiSport

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy