Logo Pracuj.pl

Junior Key Account Manager

Servier Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i zapewnienie dostępności produktów firmy w sieciach aptecznych, lokalnych oddziałach hurtowni i szpitalach
  • monitorowanie oraz analiza rynku farmaceutycznego
  • opracowanie analiz i raportów biznesowych
  • budowanie wizerunku Servier oraz długofalowych relacji w środowisku farmaceutycznym
  • prowadzenie oraz udział w projektach ogólnofirmowych
  • efektywne zarządzanie budżetem

Nasze wymagania

  • min.3 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika lub Specjalisty ds. Kluczowych Klientów w branży farmaceutycznej lub pokrewnej
  • wykształcenie wyższe (preferowane o profilu medycznym lub pokrewnym)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, które pomogą budować długofalową współpracę z klientami
  • wysoko rozwinięte umiejętności analizy i syntezy danych
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, elastyczność w działaniu i podejmowaniu decyzji w warunkach pod presją czasu
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Szkolenie wstępne
  • Jasną ścieżkę rozwoju
  • Pakiet medyczny
  • Kartę multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Samochód
  • Premię za realizację celów
  • Świetną atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Junior Key Account Manager, Szczecin