Junior Key Account Manager

Servier Polska Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i zapewnienie dostępności produktów firmy w sieciach aptecznych, lokalnych oddziałach hurtowni i szpitalach

  • monitorowanie oraz analiza rynku farmaceutycznego

  • opracowanie analiz i raportów biznesowych

  • budowanie wizerunku Servier oraz długofalowych relacji w środowisku farmaceutycznym

  • prowadzenie oraz udział w projektach ogólnofirmowych

  • efektywne zarządzanie budżetem

Nasze wymagania

  • min.3 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika lub Specjalisty ds. Kluczowych Klientów w branży farmaceutycznej lub pokrewnej

  • wykształcenie wyższe (preferowane o profilu medycznym lub pokrewnym)

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, które pomogą budować długofalową współpracę z klientami

  • wysoko rozwinięte umiejętności analizy i syntezy danych

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, elastyczność w działaniu i podejmowaniu decyzji w warunkach pod presją czasu

  • kreatywność i inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Szkolenie wstępne

  • Jasną ścieżkę rozwoju

  • Pakiet medyczny

  • Kartę multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kartę lunchową

  • Samochód

  • Premię za realizację celów

  • Świetną atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie