Oferta pracy

Junior Key Account Manager

Nestlé Polska S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować
w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, podlaskie, lubelskie, warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z przydzielonym kluczowymi klientami w branży farmaceutycznej
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwój dystrybucji
  • Przygotowywania długo i krótko terminowych planów rozwoju klientów z uwzględnieniem dbałości o wzrost sprzedaży i profitowość dla Nestlé
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu prognoz sprzedaży,
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych poprzez negocjacje handlowe, przygotowywanie umów, wprowadzanie nowych pozycji asortymentowych oraz koordynowanie centralnych działań promocyjnych,
  • Efektywne planowanie i egzekucja budżetów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy, tj: sprzedażą, działami marketingu, finansów, zarządzania kategorią i łańcucha dostaw,
  • Monitorowanie działań konkurencji

Od kandydatów oczekujemy:

  • 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej
  • Gotowości do samodzielnej współpracy z klientami,
  • Orientacji na cel popartej dotychczasowymi wynikami,
  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych,
  • Dokładności i systematyczności,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i zadań do wykonania,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Bardzo dobrych umiejętności obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjny pakiet socjalny
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie
  • Pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy