Oferta pracy

Junior Key Account Manager

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dystrybutorami, utrzymywanie relacji oraz dbanie o partnerską współpracę,

  • Wsparcie procesów zarządzania łańcuchem dostaw dla grup produktowych: Akcesoria i Słuchawki (TWS),

  • Planowanie z dystrybutorami zakupów (Sell-In) i odsprzedaży (Sell-out) w oparciu o System ERP,

  • Wsparcie dystrybucji i koordynacja dostaw akcesoriów w ścisłej współpracy z działem Supply Chain,

  • Udział w planowaniu i realizacji celów sprzedażowych we współpracy z zespołem Key Account Managerów i autoryzowanymi dystrybutorami Samsung,

  • Monitorowanie , analizowanie i raportowanie celów sprzedażowych,

  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju dla grupy produktowej Akcesoria i True Wireless,

  • Opracowywanie, koordynacja i wdrażanie powierzonych projektów wsparcia sprzedaży,

  • Przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych, organizacja eventów i spotkań z klientami.

Nasze wymagania

  • Umiejętności analityczne: analiza danych, wyciąganie wniosków i rekomendowanie rozwiązań,

  • Znajomość rynku, w tym procesów planowania produkcji, zarządzania stokiem w sprzedaży,

  • Umiejętność zarządzania zapotrzebowaniami klienta - koordynacja zamówień i dostaw produktów „Just in Time”,

  • Orientacja na cel, proaktywność i konsekwencja w działaniu,

  • Umiejętność budowania relacji i komunikatywność,

  • Umiejętność przygotowania prezentacji,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i znajomość systemu SAP,

  • Dobra znajomości j. angielskiego,

  • Gotowości do podróży służbowych na terenie Polski,

  • Gotowości do pracy Hybrydowej w tym stacjonarnej minimum 3 dni w tygodniu pracy w Biurze w Warszawie.

To oferujemy

  • Możliwość współtworzenia i rozwoju marki Samsung w podległej grupy produktowej, dostęp do jej najnowszych rozwiązań i produktów,

  • Pakiet benefitów finansowanych przez Samsung: karta sportowa Multisport, karta lunchowa, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie i NNW,

  • Współpracę w oparciu o Umowę o Pracę i atrakcyjny system premiowy oparty o realizację celów biznesowych,

  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.