Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Key Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JUNIOR KEY ACCOUNT MANAGER

    Lokalizacja: Warszawa

    Cel Stanowiska:

    Rozwijanie biznesu Unilevera z Klientem w ramach powierzonej kategorii, budowanie długotrwałych relacji z Klientem i pozycji marek UL w portfolio sprzedażowym Klienta.

    Zakres obowiązków to m.in.:

    • Pozyskiwanie nowych klientów - praca w terenie;
    • Budowanie długoterminowego modelu współpracy z klientem;
    • Przygotowanie i uzgadnianie z Klientem planów aktywności rocznych/kwartalnych i miesięcznych;
    • Negocjacje kontraktów, umów i koordynacja tych procesów;
    • Monitoring działań i sposobów pracy konkurencji;
    • Kontrola całościowej operacyjnej współpracy z Klientem;
    • Zarządzanie asortymentem u Klienta - bieżąca współpraca z Klientem nad optymalizacją portfolio obejmująca ewaluację dotychczasowych listingów oraz wskazująca kierunki na przyszłość;
    • Negocjacje i koordynacja wprowadzania projektów CatMan;
    • Etc.

    Najważniejsze wymagania:

    • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne – wskazane doświadczenie w sprzedaży;
    • Płynna znajomość języka angielskiego (min. B2);
    • Dobra znajomość MS Office: Excel, Power Point;
    • Znajomość procesów sprzedażowych UL mile widziana.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Szeroki pakiet szkoleń, możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
    • Młode i bardzo dynamiczne środowisko pracy.
    • Atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący pakiet sportowy oraz opiekę medyczną.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)"