Oferta pracy

Junior Key Account Manager

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Więcbork, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Dla naszego Klienta, firmy działającej na arenie międzynarodowej, z branży FMCG, której marki i produkty są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w swoim segmencie, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Budowanie i rozwijanie partnerskich relacji z Klientem z kanału nowoczesnego,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi,
  • Negocjowanie cen i warunków handlowych z Klientami – negocjacje centralne
  • Koordynowanie centralnych działań promocyjnych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu budowania strategii rozwoju sprzedaży

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w kanale nowoczesnym
  • Samodzielność, zaangażowana postawa szukająca nowych rozwiązań, komunikatywność
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu negocjacji – na poziomie centralnym
  • Umiejętność wspólnego zarządzania kategorią, inicjatywa w zakresie rozwoju kategorii
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Współudział w realizacji ciekawych projektów sprzedażowych
  • Pracę w organizacji o wysokiej kulturze
  • Perspektywiczne stanowisko z możliwością wdrażania swoich pomysłów biznesowych
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, komórka)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy