Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Key Account Manager with fluent German

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 21.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Business Development Manager do pracy w firmie, która zajmuje się produkcją systemów promocyjnych.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Poszukiwanie nowych kontrahentów, budowanie portfela nowych Klientów Zagranicznych w strukturze B2C,
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych,
    • Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa Klienta Portfelowego w strukturze B2B,
    • Realizacja działań marketingowych prowadzących do wzrostu świadomości marki  na rynkach niemiecko-języcznych,
    • Analiza rynku konkurencji.

    Wymagania:

    • Perfekcyjna znajomość języka niemieckiego (mile widziany native speaker),
    • Minimum roczne doświadczenie sprzedażowe,
    • Wykształcenie wyższe, preferowane studia handlowe lub/i ekonomiczne,
    • Znajomość języka angielskiego lub języka polskiego – Polish language is not necessary!

    Oferujemy:

    • Współpracę opartą na zasadach umowy o pracę;
    • Atrakcyjne warunki finansowe;
    • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (w tym na inne stanowiska) oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

    Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.

    Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.

    Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.