Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Key Account Manager z językiem niemieckim

Letniskowo.pl, Garkowski, Solka Spółka komandytowa

Elewatorska 29

Starosielce

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i ewaluacja potrzeb rynku

  • Przygotowywanie ofert i koordynacja ich realizacji

  • Rozwijanie współpracy z dotychczasowymi Klientami

  • Rozwijanie sprzedaży na rynku niemieckim

  • Współtworzenie strategii sprzedaży firmy

Nasze wymagania

  • Lubisz kontakt z Klientem, lubisz planować i osiągać cele – przygotujemy Cię do przygotowania i prezentowania ofert sprzedażowych oraz wdrożymy w tajniki naszego produktu

  • Dobra znajomość j. niemieckiego (w tym w stopniu min. średniozaawansowanym)

  • Posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych kilka razy w roku

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta

  • Znajomość jęz. angielskiego lub innych języków obcych

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjny system premiowy podstawa 4800 brutto + prowizja od sprzedaży.

  • Po okresie próbnym (3 miesiące), umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • Pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w Białymstoku (wyjazdy 2-3 razy w roku)

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym, dynamicznym zespole.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Junior Key Account Manager z jęz. niemieckim.

Letniskowo.pl to polska firma produkująca całoroczne domy mobilne oraz domy mobilne marki premium JB Homes. Założona w 2013 roku firma, realizuje projekty domów mobilnych w 16 krajach Europy.

Nasz potencjał budujemy na podstawie doświadczenia, wiedzy, zaangażowaniu całego zespołu oraz zaufaniu naszych partnerów.

Jakość naszych domków potwierdzona jest certyfikatem TUV Rheinland, na poziomie klasy obciążenia dachu śniegiem D oraz gronem zadowolonych klientów.

Nasz sukces jest sukcesem wszystkich pracowników.

Konsekwencja, samodyscyplina i odwaga są naszym motywatorem do ciągłego rozwoju. To nasza wizja. Zostań częścią naszej firmy i rozwijaj się razem z Nami a my zagwarantujemy Ci przyjazne miejsce pracy oraz zdobycie cennego doświadczenia.

Przewiń do profilu firmy