Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Key Account Manager z językiem niemieckim

geobra Brandstätter Stiftung & Co. KG

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • negocjacje z kluczowymi partnerami handlowymi

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z naszymi klientami

  • kompleksowa obsługa i wsparcie klienta

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz prezentacji pod potrzeby klienta

  • realizacja założonych celów sprzedażowych

  • obserwacja rynku oraz składanie raportów z podległego terenu

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • wdrożenie postanowień w zakresie dystrybucji, marketingu i planów budżetowych

  • działania na rzecz wzrostu rozpoznawalności marki PLAYMOBIL na rynku zabawek

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego jest warunkiem koniecznym

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne

  • obowiązkowość i dyspozycyjność

  • zaangażowanie i proaktywne nastawienie na osiąganie wyznaczoych celów

  • wysoka motywacja do nauki i rozwoju

  • gotowość do podróży krajowych

  • wykształcenie wyższe

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • intensywne wdrożenie w obowiązki służbowe

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (liczymy na nawiązanie wieloletniej współpracy)

  • premię uzależnioną od wyników sprzedaży

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • korzystanie z auta służbowego również w celach prywatnych

Horst Brandstätter Group jest przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 4.200 pracowników na całym świecie. Ta międzynarodowa organizacja tworzy 33 spółek oraz znane marki PLAYMOBIL i LECHUZA.

Istotą kreatywnej i wielokrotnie nagradzanej zabawki systemowej jaką jest PLAYMOBIL są 7,5 cm figurki, zwierzęta oraz różnorodne akcesoria.

Przewiń do profilu firmy

PLAYMOBIL, jeden z największych niemieckich producentów zabawek aktualnie poszukuje:

Junior Key Account Manager z językiem niemieckim (cała Polska).

Preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa