Oferta pracy

Junior Key Account Support Specialist

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.

  • Kwasowa 5, Zgierz
    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Kwasowa 5

Zgierz

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Key Account Managerów w ich zadaniach mających wpływ na sprzedaż w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód oraz Afryka)

  • Obsługa codziennej komunikacji, w języku angielskim, z kluczowymi klientami z regionu EMEA

  • Koordynacja zapytań ofertowych, przetargów (RFQ) oraz list cenowych klientów

  • Niezliczona liczba okazji do wykorzystania zdolności analitycznego myślenia oraz pracy w programie Excel

  • Proponowanie zmian mających na celu usprawnienie pracy działu i obsługiwanych procesów

Nasze wymagania

  • Potrafisz płynnie posługiwać się językiem angielskim i chcesz wykorzystywać tę umiejętność w codziennej pracy?

  • Lubisz ludzi i czerpiesz satysfakcję ze wspierania innych?

  • Potrafisz działać w szybko zmieniającym się, wielokulturowym środowisku?

  • A jednocześnie masz zmysł analitycznego myślenia, niestraszne Ci liczby i tabele excelowskie?

  • Cechuje Cię kreatywność i masz zmysł do usprawniania pracy swojej i całego zespołu? Jeśli tak, to stanowisko może być właśnie dla Ciebie!

To oferujemy

  • Codzienną dawkę pozytywnych emocji i humoru poprzez pracę w zgranym i bardzo zaangażowanym zespole

  • Mnóstwo okazji do nauki, czerpania z doświadczeń innych i możliwości podejmowania własnych inicjatyw

  • Realny wpływ na rozwój biznesu w regionie EMEA

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń z pakietem świadczeń dodatkowych, a także – co dla nas oczywiste – profesjonalne narzędzia pracy

  • Stabilizację poprzez możliwości przystąpienia do finansowanego przez spółkę Pracowniczego Programu Emerytalnego "Brenntag PPE" (po roku od zatrudnienia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy liderem światowego rynku dystrybucji surowców i dodatków chemicznych dla przemysłu. Łączymy naszych dostawców i klientów w partnerstwie tworzącym wartość dla każdej ze stron. Sukces naszej firmy buduje 17 500 Pracowników, w ponad 70 krajach, pracujący w 640 naszych placówkach. Oferujemy ponad 10 tysięcy produktów – standardowych i specjalistycznych surowców chemicznych oraz ścisłą współpracę ze światowej klasy dostawcami. Zapewniamy kompleksową obsługę 195 000 Klientów w różnorodnych sektorach przemysłu, rozwiązania szyte na miarę w zakresie aplikacji, marketingu oraz logistyki.

Przewiń do profilu firmy