Oferta pracy

Junior Key Account

NN Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie obsługi kluczowych Klientów korporacyjnych prowadzących z NN IP TFI programy zabezpieczenia emerytalnego

  • Wsparcie analizy Klientów pod kątem potencjału, ryzyk, potrzeb oraz dochodowości

  • Współkreowanie rozwoju modelu obsługi kluczowych Klientów oraz inicjowanie nowych rozwiązań

  • Bieżące i cykliczne kontakty z Klientami na poziomie lokalnym i globalnym

  • Inicjowanie i uczestnictwo w spotkaniach z Klientami i ich pracownikami (także w języku angielskim)

  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji

Nasze wymagania

  • Ukończone studia i wykształcenie wyższe

  • Biegła znajomość MS Excel oraz MS Power Point

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i sesji otwartych dla większej grupy odbiorców

  • Stawianie Klienta w centrum uwagi

  • Otwartość, nastawienie na współpracę i szukanie rozwiązań

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem jest Twoja znajomość produktów emerytalnych, rynku funduszy inwestycyjnych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednym z największych TFI w Polsce

  • Przyjazną i komfortową atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • bony żywieniowe