Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior KYC/AML Analyst

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Czy chcesz poszerzyć swoje doświadczenie w zakresie bankowości korporacyjnej? Znasz angielski na poziomie B2+? Posiadasz pierwsze doświadczenie w zakresie AML/KYC? To świetnie się składa, szukamy właśnie Ciebie!

Junior KYC/AML AnalystNumer ref.: /469/09/2020/AK/56317

zadania

  • ocena ryzyka klientów według przyjętych wymagań standardów jakości KYC
  • monitorowanie procesu przeciwdziałania prania brudnych pieniędzy zgodnie z ustawą
  • wprowadzenie danych o klientach do systemu
  • analiza i weryfikacja klienta w języku angielskim
  • tworzenie profili klientów korporacyjnych na potrzeby przyszłego pozyskiwania nowego klienta

oczekujemy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2+
  • skrupulatność i sumienność w pracy
  • wysoka jakość pracy oraz dobre zarządzanie czasem pracy
  • umiejętność pracy w zespole, również międzynarodowym
  • pierwsze doświadczenie w pracy wykorzystując procedury KYC/AML

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w strukturach instytucji
  • kartę sportową
  • opiekę medyczną
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne