Oferta pracy

Junior KYC Analyst

P A Credit Agency Sp. z o.o.O firmie

P A Credit Agency Sp. z o.o.

Ostrobramska 75C

Warszawa

P&A Credit Agency, spółka założona w roku 1998, specjalizuje się w sporządzaniu raportów kredytowych. Nasze raporty spełniają wysokie wymagania stawiane przez ubezpieczycieli kredytów eksportowych; są również wykorzystywane przez firmy eksportowe, banki i inne instytucje finansowe, firmy prawnicze i księgowe jak również przez agencje rządowe. Należymy do Grupy DBI.

W związku z rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie i wstępna analiza informacji ekonomicznych i finansowych
  • Wyszukiwanie informacji rynkowych w internecie

Wymagania:

  • Biegła obsługa komputera z umiejętnością skutecznego wyszukiwania zagadnień w internecie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt telefoniczny i mailowy w tym języku
  • Ogólna wiedza w zakresie finanse/ekonomia/geografia
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Gotowość do pracy w niestandardowym wymiarze godzin
  • Nastawienie na naukę
  • Umiejętność pracy samodzilnej oraz pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stałą pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • Pełne, płatne szkolenie stanowiskowe
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet medyczny Enel-med
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Praca w systemie zmianowym
  • Homeofice raz w tygodniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy