Logo Pracuj.pl

Junior Lawyer (in-house)

CloudityO firmie

Cloudity

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów umów w oparciu o bazę istniejących wzorów i weryfikacja takich projektów przygotowanych przez innych członków zespołu Cloudity
  • Analiza projektów umów otrzymanych od klientów Cloudity (zwł. NDA i DPA)
  • Wsparcie w udzielaniu bieżących porad prawnych, zwł. z zakresu ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa, ochrony własności intelektualnej, ochrony danych osobowych, prawa pracy, a także samodzielne udzielanie takich porad
  • Wykonywanie zadań związanych z ochroną danych osobowych, w ścisłej współpracy z IOD
  • Prowadzenie rejestrów, przygotowywanie raportów i zestawień
  • Wsparcie w budowaniu bazy wzorów umów i doskonaleniu procesów prawnych (np. automatyzacje, przygotowywanie materiałów szkoleniowych, etc.)

Nasze wymagania

  • Ukończone studia prawnicze oraz 1-3 lata doświadczenia zawodowego (preferowane doświadczenie in-house). Mile widziana rozpoczęta aplikacja adwokacka/radcowska
  • Doświadczenie zdobywane w pracy nad umowami handlowymi lub ochronie danych osobowych (mile widziane doświadczenie w obu tych obszarach)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej)
  • Zainteresowanie tematyką własności intelektualnej, nowymi technologiami, projektami IT
  • Zdolność budowania kompromisowych rozwiązań zarówno w kontaktach z klientami, jak i innymi członkami zespołu Cloudity;
  • Proaktywność, gotowość do wychodzenia z inicjatywą i „can-do attitude”
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i jako członek zespołu

To oferujemy

  • Ekscytującą pracę na pełen etat w przyjaznym i wspierającym środowisku
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych efektów
  • Certyfikację Salesforce

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • birthday day-off

We believe that the greatest things can be achieved by working together. We are keen to find ambitious people who would like to grow and develop their careers in sales and business development. Suppose you are looking for opportunities that allow you to boost your communication skills, presentation skills and work closely with potential clients and advise them on solutions that address their needs. In that case, this one is for you. We are looking for outgoing, open-minded individuals with good interpersonal skills who want to start their career in Sales. Our Business Development team is in charge of looking for potential customers, leading the first touchpoints, and ensuring the client understands what solutions we offer and how they will benefit from them.

Junior Lawyer (in-house), Mokotowska 1, Śródmieście, Warszawa