Oferta pracy

Junior Lawyer – Młodszy Prawnik

HR Design GroupO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Dla naszego klienta, międzynarodowego dewelopera, zajmującego się budową i zarządzaniem obiektami komercyjnymi na terenie całej Polski, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Prawnika. Praca w siedzibie firmy w centrum Warszawy.

Stanowisko będzie łączyć w sobie pracę przy bieżącej obsłudze prawnej (prawo „korporacyjne”) oraz pracę związaną z procesami budowlanym oraz transakcjami.

Junior Lawyer – Młodszy PrawnikNumer ref.: Nr Ref.: JLA/WAW/1220

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia w profesjonalnej obsłudze w zakresie prawa w obszarach akwizycji, budowy lub przebudowy/rozbudowy nieruchomości komercyjnych.
  • Utrzymywanie zgodności korporacyjnej z wewnętrznymi procedurami i politykami.
  • Zapewnienie wsparcia działu prawnego dla całej organizacji, szczególnie w zakresie:
    • procesy nabywania obiektów komercyjnych (transakcje dotyczące aktywów i udziałów, due diligence, dokumentacja transakcyjna),
    • procesy negocjowania umów z generalnymi wykonawcami, podwykonawcami, firmami wykańczającymi przestrzenie (fit-out), itp.
  • Wsparcie Prawnika w zakresie ww. obszarów.
  • Wsparcie w codziennych pracach administracyjno – biurowych, dokumentacyjnych.
  • Kontakt z zewnętrznymi urzędami, sądami, itp.
  • Dzielenie się wiedzą i uzyskiwanie odpowiedniej wiedzy fachowej z rynku.
  • Raportowanie do In-house Lawyer.

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 1 rok w doradztwie prawnym z zakresu nieruchomości, jako Asystent/ka dz. Prawnego lub Prawnika, itp.
  • Znajomość: procesu inwestycyjnego (budowlanego), współtworzenia umów związanych z funkcjonowaniem budynków komercyjnych, umów na roboty budowlane, umów z architektami, pozwolenia i kwestie administracyjno – prawne.
  • Co najmniej dobra znajomość przepisów prawa w zakresie ww. obszarów, w szczególności z zakresu prawa zw. z nieruchomościami komercyjnymi, prawa budowlanego, prawa związanego z nabywaniem usług budowlanych, itp.
  • Bardzo dobra znajomość procesu budowlanego.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.
  • Pełna dyspozycyjność do pracy na pełen etat.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku ekspertów rynku nieruchomości.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę sportową.
  • Dodatkowe benefity i świadczenia.
  • Pracę w najnowocześniejszym biurowcu w centrum Warszawy (metro/tramwaj/autobus).

Osoby zainteresowane udział w rekrutacji, proszone są o przesłanie CV w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ z numerem referencyjnym JLA/WAW/1220.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy