Logo Pracuj.pl

Junior Lawyer

CI GamesO firmie

CI Games

rondo Daszyńskiego 2b

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie departamentu prawnego Spółki w codziennych zadaniach;
  • sporządzanie projektów prostej dokumentacji prawnej (uchwały, pełnomocnictwa, NDA) oraz przygotowywanie analiz prawnych;
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa dotyczących działalności Spółki;
  • kompleksowe zarządzanie procesem obiegu dokumentów prawnych, prowadzenie archiwum dokumentacji korporacyjnej i prawnej.

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze, mile widziana ukończona szkoła prawa angielskiego lub amerykańskiego;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz opracowywanie dokumentacji prawnej) – warunek konieczny;
  • roczne doświadczenie w merytorycznej pracy w dziale prawnym spółki lub w kancelarii prawnej zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych;
  • dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • atrakcyjny pakiet benefitów oraz uczestnictwo w programie profit share;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

CI Games prowadzi niezależną działalność wydawniczą, produkcyjną i dystrybucyjną na globalnym rynku gier wideo.

Junior Lawyer, rondo Daszyńskiego 2b, Wola, Warszawa