W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DL Invest Group PM S.A. z siedzibą w Katowicach ul. Mielęckiego 10 w zakresie szerszym niż stanowi art. 22(1) Kodeksu pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz weryfikacji moich kompetencji.” Jeśli wyrażają Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby procesów rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości, także innym spółkom z grupy kapitałowej DL Invest Group. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
DL Invest Group PM S.A.

Junior Leasing Manager w Dziale Powierzchni Logistycznych

DL Invest Group PM S.A.O firmie

Wrocławska 54

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie Najemców na nowo powstałe powierzchnie logistyczne;

  • analiza rynku pod względem zapotrzebowania na powierzchnie magazynowe;

  • przygotowywanie ofert, prezentacji dla potencjalnych Najemców;

  • prowadzenie rozmów i negocjacji warunków z Kontrahentami;

  • obsługa administracyjna umów;

  • ścisła współpraca z innymi Działami Firmy.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • umiejętność komunikacji z innymi ludźmi;

  • ambicję niezbędną do realizacji wyznaczonych planów;

  • doświadczenie w najmie nieruchomości;

  • umiejętnością prowadzenia rozmów w języku angielskim;

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w branży nieruchomości komercyjnych

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania oparty zarówno na stałej podstawie, jak również prowizji;

  • dodatkowe benefity pozapłacowe takie jak kartę Multisport czy opiekę medyczną;

  • rozwój w zakresie wiedzy na temat branży oraz zasad funkcjonowania Grupy Kapitałowej;

  • długoletnią pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej i stabilnej kondycji finansowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

DL Invest Group od ponad 10 lat realizuje inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych, zarządzając portfelem nieruchomości o wielkości 2 000 000 m2, w skład których wchodzą:

• centra logistyczne

• kompleksy biurowo-usługowe typu mixed-use

• obiekty handlowe

Przyjęta strategia pozwala nam na dynamiczny, ale jednocześnie stabilny rozwój. Nie byłby on jednak możliwy, gdyby nie grono wykwalifikowanych Pracowników, którzy są najcenniejszym kapitałem naszej firmy.

W związku z dynamicznych rozwojem branży logistycznej i zwiększaniem się naszego wolumenu powierzchni magazynowo-produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Leasing Manager w Dziale Powierzchni Logistycznych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje