Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Leasing Manager

CREAM Sp. z o.o.

  • Wilcza 50, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Wilcza 50

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych najemców do zarządzanych przez spółkę obiektów handlowych

  • Renegocjacje i przedłużanie istniejących umów najmu.

  • Nadzorowanie procesu komercjalizacji zakończone podpisaniem umowy najmu z kontrahentem,

  • Analizowanie rynku nieruchomości handlowych,

  • Ustalanie warunków transakcji,

  • Ocena potencjału obiektów należących do spółki oraz do klientów oraz przygotowywanie raportów dla Zarządu,

  • Ścisła współpraca z działem prawnym w kwestii przygotowania umów,

  • Konsultowanie koncepcji architektonicznych w procesie komercjalizacji umowy,

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Profesjonalne podejście do wykonywania pracy.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Zaangażowane w rozwój firmy oraz wysoka inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w nowoczesnej i dynamicznej firmie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy (B2B)

CREAM Property Advisors to firma doradcza specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami i ich wynajmie.

Nasz model działania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego obiektu, pracy w grupach projektowych dedykowanych poszczególnym nieruchomościom i skrupulatnej analizie ich funkcjonowania. Oferujemy zaawansowane narzędzia z zakresu asset managementu wsparte pracą działów: leasingowego, handlowego, windykacyjnego i marketingowego.

Przewiń do profilu firmy