Oferta pracy

Junior Legal Advisor

ASSECO SOUTH EASTERN EUROPE S.A.

Adama Branickiego 13

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentów korporacyjnych

  • Wsparcie w przygotowywaniu i weryfikacji umów handlowych

  • Monitorowanie zmian w prawie

  • Monitorowanie przestrzegania regulacji wewnętrznych spółki

  • Zadania związane z ochroną danych osobowych oraz compliance w spółce

  • Inne bieżące sprawy związane z obsługą prawną holdingu

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale prawnym spółki lub kancelarii prawnej

  • Wyższe wykształcenie prawnicze

  • Zainteresowanie problematyką prawa handlowego, cywilnego, rynku kapitałowego a także autorskiego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność i odpowiedzialność za realizację zadań

  • Dokładność i skrupulatność

  • Umiejętność zarządzania swoim czasem pracy oraz wyznaczania priorytetów

  • Rozwinięte umiejętności analityczne i zdolność rozwiązywania problemów

  • Orientacja na klienta, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zdobycie międzynarodowego doświadczenia w centrali międzynarodowej spółki giełdowej

  • zaangażowanie w budowanie nowych standardów w obszarze tworzenia wzorców dokumentacji prawnej

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, zaangażowanie w międzynarodowe procesy M&A

  • bezpośredni kontakt z zarządem grupy oraz zarządami lokalnych spółek

  • swobodę działania i możliwość wdrażania swoich pomysłów

  • elastyczne godziny pracy

  • opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie na życie, karta Multisport

Asseco South Eastern Europe S.A. - spółka notowana na GPW, prowadząca działalność holdingową, posiadająca spółki zależne w rejonie południowo-wschodniej Europy, Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Columbii i Peru - poszukuje osoby na stanowisko Junior Legal Advisor z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i zainteresowaniem m.in. prawem handlowym oraz chęcią zdobycia praktycznego doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się holdingu.

Grupa Asseco South Eastern Europe (ASEE i Payten) zajmuje się rozwiązaniami w zakresie sprzedaży oprogramowania i usług informatycznych oraz szeroko pojętego segmentu płatności.

Przewiń do profilu firmy