Oferta pracy

Junior Legal Counsel

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wopistów 13d, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.

Wopistów 13d

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • bieżące doradztwo prawne dla wewnętrznych działów Spółki w tym m.in. dla działu inżynieryjnego, działu HR i działu zakupów,

  • wsparcie przy redagowaniu i negocjowaniu umów handlowych, w tym umów w obrocie międzynarodowym,

  • monitorowanie i zapewnianie zgodności z wewnętrzną polityką Grupy i lokalnymi przepisami,

  • budowanie świadomości prawnej w Grupie, w tym przygotowywanie materiałów szkoleniowych i prowadzenie szkoleń na wewnętrzne potrzeby Grupy,

  • wsparcie merytoryczne i administracyjne dla radcy prawnego Spółki i pozostałych członków działu prawnego Grupy oraz współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi i podatkowymi,

  • prowadzenie obiegu dokumentacji prawnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa cywilnego i handlowego,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie (w tym terminologii prawniczej) pozwalająca na swobodną komunikację, tworzenie dokumentów i redagowanie umów – warunek konieczny,

  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców nabyte w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym,

  • dyspozycyjność do 5 dni w tygodniu (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub niepełny etat w przypadku posiadania statusu aplikanta),

  • dobra obsługa pakietu MS Office,

  • umiejętność budowania efektywnych relacji biznesowych i współpracy z kadrą zarządzającą,inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania, chęć rozwoju i zdobywania doświadczenia w obszarze wewnętrznego działu prawnego Grupy.

To oferujemy

  • umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu,

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia zawodowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • ambitne wyzwania zawodowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Over the last 150 years, Beck & Pollitzer has built an unrivalled knowledge of successful machine moving requirements. From single machinery removal and installations to factory and machinery relocation from one continent to another, we can cater to all client needs. Our Business has a network of 1000+ employees in over 30 offices across the UK, Europe, Asia and America, which means we are uniquely positioned to undertake local projects or offer global support.

Przewiń do profilu firmy

PRACUJ Z NAMI DLA NAJLEPSZYCH!

Więcej informacji na stronie https://beck-pollitzer.com/pl

Prosimy o przesłanie:

CV w języku polskim i angielskim

oraz

LISTU MOTYWACYJNEGO (wymagany)

klikając w przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.