Junior Linux Administrator

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OSTOYA-DataSystem Sp. z o.o.

    Członek Grupy Kapitałowej ELEKTROTIM, firma OSTOYA-DataSystem Sp. z o.o. zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko JUNIOR LINUX ADMINISTRATOR

    Filozofią działalności OSTOYA-DataSystem Sp. z o.o. jest zapewnienie inwestorom usług w zakresie informatycznych systemów zarządzania bezpieczeństwem.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • Instalacja i konfiguracja serwerów (Linux) platformy zarządzania bezpieczeństwem
    • Administracja i utrzymanie serwerów platformy
    • Obsługa zgłoszeń serwisowych
    • Prowadzenie szkoleń użytkowników
    • Konfiguracja i administracja stacji roboczych (Linux lub Windows TM)
    • Udział w pracach rozwojowych systemu

    Wymagania:

    • Dobra znajomość systemu operacyjnego Linux
    • Dwuletnie doświadczenie w administracji systemami Linux
    • Dobra znajomość co najmniej jednego systemu zarządzania relacyjną bazą danych na platformie Linux
    • Dobra znajomość PHP, w tym Database Extensions
    • Dobra znajomość SQL-92/99
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji IT
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Dyspozycyjność (praca w obiektach klientów 20-30% czasu miesięcznie)
    • Komunikatywność (kontakt z klientami bez doświadczenia z zakresu IT)
    • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe

    Mile widziane:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Znajomość PostgreSQL
    • Znajomość Javascript, AJAX.
    • Umiejętność programowania w C/C++
    • Możliwość podjęcia pracy od stycznia 2019

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Udział w planowaniu własnej ścieżki kariery
    • Udział w szkoleniach specjalistycznych
    • Pracę w zgranym zespole specjalistów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101., poz.926).