Oferta pracy

Junior Linux Operator

Siemens Digital Logistics Sp. z o.o.

  • Swobodna 1, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Swobodna 1

Krzyki

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Team player

  • Communication skills

  • Linux

Mile widziane

  • RHCSA/RHCE

  • AWS

  • Azure

  • Icinga

  • Nagios

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i administracja serwerów Linux

  • Obsługiwanie incydentów systemowych i zgłoszeń użytkowników

  • Zarządzanie i monitorowanie infrastruktury on-premise (serwery, macierze, sprzęt sieciowy) i systemów chmurowych (AWS)

  • Tworzenie narzędzi do automatyzacji korzystając m.in. z Bash, Python, Ansible, Terraform

Nasze wymagania

  • Znajomość Linux na poziomie średniozaawansowanego  użytkownika:  (korzystanie z narzędzi w konsoli)

  • Podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (w mowie i w piśmie)

  • Certyfikat RHCSA/RHCE

  • Doświadczenie z systemami do monitoringu (Icinga/Nagios)

  • Doświadczenie z systemami do wirtualizacji i konteneryzacj

  • Doświadczenie w pracy z systemami chmurowymi jak AWS, Azure

  • ServiceNow

  • Confluence

  • ITIL

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

W naszym wrocławskim oddziale zajmującym się R&D, zatrudniamy najlepszych specjalistów IT, tworząc innowacyjne rozwiązania dla naszych partnerów. Platforma logistyczna AX4 umożliwia naszym klientom kontrolowanie i monitorowanie złożonych procesów logistycznych. Z platformy, dostępnej w chmurze, korzystają wiodące firmy z różnych branż (m.in. BMW, Audi, Ford, Porsche, DHL, Schenker, BASF). Jeśli jesteś osobą ceniącą przyjazną atmosferę to z pewnością jest to miejsce dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy