Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Logistics Manager

SDV Polska Sp. z o.o.

Wincentego Rzymowskiego 31

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja transportów w imporcie / Optimalization of import transports ;

  • Weryfikacja i przepływ dokumentów importowych, współpraca z agencjami celnymi / Verification and flow of shipment documents, cooperation with customs agencies ;

  • Współpraca z Działem Logistyki oraz Działem Zakupów Klienta / Contact with client’s Logistics and Buying Departments ;

  • Współpraca z operatorami logistycznymi / Cooperation with logistics operators ;

  • Kontakt z biurami firmy w Azji i z dostawcami / Contact with company’s offices in Asia and suppliers ;

  • Raportowanie z realizowanych dostaw / Delivery reports preparation.

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku związanym z importem towarów z Azji / 2-3 years experience on a similar position connected with importing goods from Asia ;

  • Bardzo dobre zdolności komunikatywne oraz negocjacyjne / Very good communication and negotiation skills ;

  • Umiejętność pracy w zespole / Team working ability ;

  • Rzetelne wykonywanie powierzonych zadań z dbałością o szczegóły / Reliable tasks performance with high attention to details ;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) / Very good knowledge of English language (oral and written) ;

  • Prawo jazdy, kat. B / Driving licence category „B”.

To oferujemy

  • Umowę o pracę / An employment contract ;

  • Wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności i wkładu pracy / Remuneration depending on the experience, skills and work income ;

  • Pracę w kreatywnym zespole / Work in a creative environment ;

  • Możliwości profesjonalnego rozwoju / The oportunities for professional development ;

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej / Private medical care services.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • kawa / herbata

SDV Polska Sp. z o.o. dynamiczna firma międzynarodowa z branży tekstylnej z siedzibą w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy