Oferta pracy

Junior Logistics Operator

Grupa VeritasO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
W Veritas Recruitment wiemy, że gwarancją sukcesu każdej organizacji, są ludzie w niej pracujący. Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która oszczędza czas i przyczynia się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy handlowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za działania związane z transportem towarów (transport lądowy i morski),
  • monitorowanie kosztów i terminowości transportu,
  • bieżący kontakt z klientami,
  • tworzenie i kontrolowanie dokumentacji finansowej i administracyjnej,
  • rozwijanie relacji z firmami transportowymi.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • mile widziana znajomość innych języków,
  • ukończone studia na kierunku logistyka, bądź doświadczenie w tym obszarze,
  • znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
  • zmysł analityczny,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niekorporacyjną atmosferę,
  • profesjonalne wdrożenie,
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji.
Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV  klikając w przycisk APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy