Oferta pracy

Junior Logistics Specialist

Segula Technologies Poland Sp. z o.o.

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

W SEGULA Technologies będziesz miał/a okazję pracować nad ekscytującymi projektami, mając realny wpływ na kształtowanie przyszłości firmy. W naszej pracy odważnie dzielimy się pomysłami, odrzucamy szablonowe rozwiązania, odkrywamy nieoczekiwane możliwości. Nowe technologie są częścią codziennego życia naszych 10 000 pracowników. Nasza siła tkwi w unikalnym połączeniu wzajemnych inspiracji, pasji i kreatywności

Nasze wymagania

  • Jesteś absolwentem/ką lub właśnie kończysz studia na kierunku Logistyka lub kierunkach pokrewnych

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim

  • Interesujesz się zagadnieniami z obszaru przemysłu i/lub zarządzania produkcją

  • Samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole nie są Ci obce

  • Chcesz się przekonać, jak wygląda praca w jednej z najszybciej rozwijającej się firmie inżynieryjnej na świecie

  • Możesz się pochwalić pierwszymi doświadczeniami zawodowymi (praktyki, staże, zrealizowane projekty) i szukasz miejsca, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła

  • To jest praca dla Ciebie!

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Dziesiątki fascynujących projektów

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Wyzwania zawodowe stwarzające możliwości rozwoju

  • Przyjazną kadrę menadżerską

  • Wdrożenie na strat i wsparcie całego zespołu

  • Fantastyczną atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

SEGULA Technologies to międzynarodowa grupa inżynieryjna, współpracująca z klientami ze wszystkich głównych sektorów przemysłowych: motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, morskiego, farmaceutycznego, energetycznego i petrochemicznego. Obecna w ponad 30 krajach, w ponad 140 oddziałach na całym świecie, skutecznie wspiera klientów wysokimi umiejętnościami swoich 10.000 wykwalifikowanych pracowników

Przewiń do profilu firmy