Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Manager

A.M ACTIVITY ANNA MISZCZAKO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych planów sprzedażowych oraz marketingowych

  • przygotowywanie ofert i dostarczanie klientowi wymaganych dokumentów oraz materiałów technicznych

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi

  • zapewnianie atrakcyjności i innowacyjności oferty

  • udział w targach i szkoleniach produktowych

  • doradztwo techniczne dla klienta na temat produktu

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym

Nasze wymagania

  • Pełnego zaangażowania w powierzone obowiązki

  • Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych

  • Umiejętności zarządzania grupą osób

  • Punktualności

  • Pozytywnej energii, którą będziesz zarażać resztę zespołu ;)

To oferujemy

  • Szkolenie z psychologii sprzedaży

  • Szkolenie z technik wywierania wpływu

  • Customer service

  • Interesująca praca na samodzielnym stanowisku

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Szansa na realizację własnych pomysłów

  • Szybka możliwość awansu na stanowisku Managerskie

  • Pakiet LUXMED / Multisport

W związku z poszerzeniem zasięgu działań naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko JUNIOR MANAGER / To my jesteśmy dla Ciebie - dlatego NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - wszystkiego nauczysz się u nas.

Jeśli chcesz stać się częścią załogi dobrze prosperującej firmy i zacząć pracę w energicznym i młodym składzie - Aplikuj!

Od kandydata oczekujemy przede wszystkim ambicji, kultury osobistej oraz chęci do nauki i zdobycia nowego doświadczenia zawodowego.