Oferta pracy

Junior Manager / Senior Customer Marketing Specialist

Samsung Electronics PolskaO firmie

  • Postępu 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad Kluczowymi Partnerami Handlowymi firmy w zakresie Trade Marketingu i channel marketingu podległych grup produktowych.

  • Rekomendowanie oraz opracowywanie wspólnie z Partnerami Handlowymi, Działem Sprzedaży, Trade Marketingu i Product Marketingu strategii działań wspierających sprzedaż.

  • Koordynacja i analiza efektywności wdrażanych działań.

  • Planowanie i zarządzanie wdrożeniem nowych produktów i promocji centralnych u poszczególnych Partnerów Handlowych w kanale offline i online.

  • Implementacja zaplanowanych działań promocyjnych zgodnie z przyjętymi standardami marketingowymi i sprzedażowymi.

  • Planowanie ekspozycji produktów oraz przygotowywanie standardów ekspozycyjnych.

  • Weryfikacja i kontrola stopnia wdrożenia zaimplementowanych działań promocyjnych lub ekspozycyjnych, analiza wyników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie

  • Min. 4 letnie doświadczenie zawodowe w obszarach: trade marketing, channel marketing, digital, corporate marketing/brand management

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu działań retail/trade/digital/display/marketingowych (miło widziana wiedza i doświadczenie w kupowaniu mediów)

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Samodzielne zarządzanie Klientem (min 2 lata)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office

  • Inne cechy i umiejętności: postawa proaktywna, umiejętność rozwiazywania problemów w dynamicznym środowisku pracy, łatwość nawiązywania relacji, umiejętność analizy danych rynkowych

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Polski

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo na okres 18 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i inne),

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań oraz możliwość tworzenia sukcesu marki Samsung,

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres 18 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy