Oferta pracy

Junior Manual Tester

ProsperO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

O projekcie

Szukamy testera manualnego dla zespołu dostarczającego profesjonalne produkty narzędziowe dedykowane kancelariom notarialnym. Jako Junior Manual Tester powinieneś być spostrzegawczy, cierpliwy i posiadać doskonałe zdolności komunikacyjne.

Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu specyfiki pracy w kancelarii notarialnej, doświadczenie w testach aplikacji desktopowych, certyfikat ISTQB FL oraz znajomość SQL.

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie poprawności działania aplikacji dedykowanej kancelariom notarialnym na podstawie wymagań i scenariuszy testowych;

  • Samodzielna analiza i kompletowanie przypadków testowych;

  • Tworzenie dokumentacji produktowej;

  • Raportowanie błędów, tworzenie przejrzystych zgłoszeń;

  • Współpraca z programistami i analitykami w celu zapewnienia jak najlepszej jakości oprogramowania;

Nasze wymagania

  • Masz wiedzę merytoryczną z zakresu specyfiki pracy w kancelarii notarialnej;

  • Masz Certyfikat ISTQB;

  • Lubisz ulepszać i szukać, masz dużo pomysłów, wyznaczasz sobie cele, potrafisz sam zorganizować sobie pracę;

  • Masz poczucie humoru, potrafisz skutecznie komunikować się w zespole, masz swoje zdanie - ale nie wstydzisz się pytać;

  • Lubisz uczyć się nowych rzeczy, lubisz znajdować błędy, cierpliwie szukasz rozwiązań;

  • Potrafisz tworzyć dokumentację/ zgłoszenia w sposób klarowny i nie zostawiający pola na interpretacje;

To oferujemy

  • Stałą współpracę z innowacyjną firmą o zasięgu międzynarodowym;

  • Pracę zdalną na czas trwania pandemii;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Godziny dla rodziny;

  • Dzień wolny w Twoje urodziny;

  • Pakiet ubezpieczenia medycznego;

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego;

  • Firmowy system gamifikacji z wartościowymi nagrodami;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Prosper

Prosper / Wolters Kluwer Polska jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Narzędzia i rozwiązania te skierowane są do profesjonalistów z rynku prawnego, usług korporacyjnych, finansów, podatków, księgowości, HR. Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości informacji cyfrowej, w szerokiej gamie formatów mobilnych i internetowych, oprogramowania i rozwiązań workflow. Dział Business Intelligence to zespół deweloperów, analityków i specjalistów data quality, odpowiedzialny za tworzenie inteligentnych rozwiązań wspierających działania polskich i europejskich jednostek biznesowych WK (w ramach Shared Services Center). Do zespołu analityków poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za analityczne wsparcie międzynarodowego zespołu zajmującego się rozwojem produktów Wolters Kluwer.

Przewiń do profilu firmy