Oferta pracy

Junior Manual Tester

Prosper Polska

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie poprawności działania aplikacji na podstawie wymagań i scenariuszy testowych

  • Samodzielna analiza i kompletowanie przypadków testowych

  • Tworzenie dokumentacji produktowej

  • Raportowanie błędów, tworzenie przejrzystych zgłoszeń

  • Współpraca z programistami i analitykami w celu zapewnienia jak najlepszej jakości oprogramowania

Nasze wymagania

  • Masz wiedzę merytoryczną z zakresu kadr i płac

  • Masz Certyfikat ISTQB FL

  • Lubisz ulepszać i szukać, masz dużo pomysłów, wyznaczasz sobie cele, potrafisz sam zorganizować sobie pracę

  • Masz poczucie humoru, potrafisz skutecznie komunikować się w zespole, masz swoje zdanie - ale nie wstydzisz się pytać

  • Lubisz uczyć się nowych rzeczy, lubisz znajdować błędy, cierpliwie szukasz rozwiązań

  • Potrafisz tworzyć dokumentację/ zgłoszenia w sposób klarowny i nie zostawiający pola na interpretacje

To oferujemy

  • Stałą współpracę z innowacyjną firmą o zasięgu międzynarodowym

  • Pracę zdalną na czas trwania pandemii

  • Elastyczne godziny pracy

  • Godziny dla rodziny

  • Dzień wolny w Twoje urodziny

  • Pakiet ubezpieczenia medycznego

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Firmowy system gamifikacji z wartościowymi nagrodami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Szukamy testerów manualnych, którzy dołączą do zespołów dostarczających profesjonalne produkty narzędziowe i informacyjne dedykowane:

  • profesjonalistom z sektora kadrowo-płacowego

  • prawnikom, kancelariom prawnym i instytucjom wymiaru sprawiedliwości

  • instytucjom potrzebującym wsparcia w zarządzaniu procesami związanymi z jakością i zgodnością (banki, szpitale etc.)

Jako Junior Manual Tester powinieneś być spostrzegawczy, cierpliwy i posiadać doskonałe zdolności komunikacyjne.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w testach aplikacji desktopowych i webowych, pisaniu przejrzystych przypadków testowych oraz znajomość zagadnień kadrowo-płacowych.