Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Manual Tester

Devire

24,0025,00 brutto / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej oferującej klientom usługi bankowości, leasingu i ubezpieczeń, poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszego Testera Manualnego.

Posiadasz niewielkie doświadczenie zawodowe lub poszukujesz swojej pierwszej pracy? Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i odpowiedzialną? Nie czekaj! Aplikuj na stanowisko Młodszego Testera Manualnego i zdobądź doświadczenie zawodowe w międzynarodowej organizacji!

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych systemów finansowych firmy (testy funkcjonalne i regresji),

  • Analiza zgłaszanych błędów oraz przygotowywanie rozwiązań,

  • Konfigurowanie produktów,

  • Tworzenie raportów.

Wymagania pracodawcy

  • Pierwsze doświadczenie w obszarze testów lub wykształcenie kierunkowe/osoby w trakcie studiów,

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego,

  • Podstawowa znajomość oprogramowania Jira (mile widziana),

  • Skrupulatność, umiejętność pracy pod presją, wielozadaniowość,

  • Chęć rozwoju swoich umiejętności w obszarze testów manualnych,

  • Dyspozycyjność do pracy 40/h tygodniowo.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Świetną lokalizację w samym centrum Warszawy (Rondo ONZ),

  • Praca od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach biurowych (możliwość rozpoczęcia pracy między 8 a 10),

  • Współpracę w międzynarodowym środowisku i realne możliwości rozwoju.

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy