Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Marketing Event Specialist (umowa na zastępstwo)

Grupa PracujO firmie

5 000‐6 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Prosta 68, 00-838 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 PLN brutto UoP

Junior Marketing Event Specialist (umowa na zastępstwo)Numer ref.: 2020/12/MHD

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie i współorganizacja eventów dla klientów biznesowych Pracuj.pl (konferencji Wyzwania HR, konkursu HR DREAM TEAM, szkoleń, brunchy oraz webinarów)
  • Projektowanie komunikacji marketingowej oraz materiałów reklamowych online i offline
  • Współpraca z agencjami reklamowymi (w szczególności eventowymi) i innymi dostawcami usług marketingowych (graficy, software house)
  • Realizacja KPI projektowych
  • Nadzór kreatywny i jakościowy nad realizowanymi wydarzeniami
  • Zarządzanie budżetem projektowym
  • Identyfikowanie potrzeb klientów danej grupy produktów oraz dostosowywanie działań do aktualnych trendów
  • Przygotowywanie umów dla podwykonawców (w porozumieniu z działem prawnym)
    Monitoring i analiza rynku
  • Zarządzanie bazą danych klientów do akcji marketingowo – sprzedażowych z wykorzystaniem systemu CRM
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami organizacji, w tym ze szczególną koncentracją na dział sprzedaży
  • Prowadzenie innych projektów marketingowych.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min.1 rok
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Zdolność samodzielnego uczenia się i rozwijania swoich kompetencji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Gotowość do uczestnictwa w wyjazdach służbowych/delegacjach
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność słuchania, kreatywność, kultura osobista)
  • Inicjatywa, kreatywność i samodzielności w działaniu
  • Świetna organizacja czasu
  • Wysoka motywacja, orientacja na prace zespołową oraz wyniki
  • Wiedza i doświadczenie w marketingu b2b - mile widziane
  • Wiedza i doświadczenie z obszaru HR, Employer Brandingu oraz nowych technologii - mile widziane.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Opiekę medyczną z pakietem dentystycznym i możliwością pakietu rodzinnego
  • System kafeteryjny (bony do sklepów, karta sportowa itp.)
  • Dobrą lokalizację biura

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa lub nie są niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) lub dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje oczekiwania finansowe, termin rozpoczęcia pracy/świadczenia usług) przetwarzamy, aby wypełnić ciążący na nas obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) lub ze względu na ich niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) i ich podanie będzie konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Pracuj sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Jednocześnie wskazujemy, że korzystamy z elektronicznego systemu eRecruiter do zarządzania aplikacjami naszych kandydatów. Na formularzu aplikacyjnym w tym systemie zostaniesz poproszony/a o podanie Twojego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Dzięki temu będziemy mogli Cię prawidłowo zidentyfikować w tym systemie i zapewnić jak najlepszą komunikację z nami.

Dodatkowo prosimy o nieumieszczanie w swoich aplikacjach danych wrażliwych, to jest informacji o: Twoim stanie zdrowia, niepełnosprawnościach, poglądach politycznych lub religijnych oraz innych danych określonych w art. 9 RODO. Zgodnie z przepisami nie mamy podstawy do przetwarzania takich informacji o Tobie bez Twojej wyraźnej zgody lub gdy przepis nam na to nie pozwala. W związku z tym nie będziemy rozpatrywać aplikacji, które zawierają takie informacje, chyba że ze względu na Twoją szczególną sytuację będzie to konieczne (wtedy poprosimy Cię o wyrażenie odrębnej zgody na przetwarzanie takich informacji o Tobie).

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz TUTAJ.

Etapy Rekrutacji

  1. Rozmowa z Rekruterem
  2. Spotkanie z Managerem B2B

Ogłoszenie archiwalne