Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Marketing Manager

Hossa.biz Sp. z o.o.

  • Norwida 4, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Norwida 4

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • efektywne wdrażanie strategii marketingowych, mediaplanów i planów komunikacji dla obiektów Grupy Hospitality

  • współtworzenie planów marketingowych oraz dbanie o wizerunek obiektów

  • tworzenie i redagowanie materiałów reklamowych, zarządzenie treściami stron www

  • monitoring realizacji zadań marketingowych i ocena ich efektywności

  • współpraca z agencjami reklamowymi, grafikami, dostawcami usług

  • poszukiwanie nowych obszarów komunikacji z rynkiem

  • monitorowanie konkurencji oraz trendów rynkowych

  • negocjowanie warunków współpracy z partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: marketing, turystyka, dziennikarstwo)

  • nowoczesny warsztat pracy, znajomość narzędzi marketingowych

  • kreatywność i zaangażowanie

  • zorientowanie na realizację celów, samodzielność, rzetelność

  • chęć stałego poszerzania wiedzy i kwalifikacji

  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

  • mile widziana znajomość programów graficznych

  • doświadczenie w pracy związane z digital marketing będzie dodatkowym atutem

  • znajomość narzędzi z Google Analytics, FB Ads, Google Ads, będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • elastyczny czas pracy

  • kartę multisport, ubezpieczenie na życie

Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W Hossa.biz dbamy o codzienne funkcjonowanie obiektów, które kształtują nowoczesny wizerunek Trójmiasta. Wśród miejsc, którymi z dumą i pasją zarządzamy, są m.in. Radisson Blu Hotel w Sopocie, a także gdański Stary Maneż, Hotel Smart i inne obiekty w Garnizonie - multifunkcyjnej przestrzeni w Gdańsku-Wrzeszczu, utworzonej na zrewitalizowanym obszarze dawnych koszar.

Posiadamy bogate doświadczenie w zarządzaniu przestrzeniami kulturowymi, eventowymi, sportowymi, a także w administrowaniu nieruchomościami mieszkaniowymi, kompleksami biurowymi, z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Zajmujemy się również produkcją i dystrybucją wina z prowansalskiej winnicy Château Isolette oraz rzemieślniczego piwa z gdańskiego Browaru Vrest.

Należymy do Grupy Kapitałowej Hossa, będącej czołowym deweloperem na rynku trójmiejskim realizującym z powodzeniem inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego już od 30 lat.

W związku z realizacją ambitnych projektów poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Junior Marketing Manager.

Przewiń do profilu firmy