Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Marketing Manager/Grafik

Airport Hotel OkęcieO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w opracowywaniu założeń bieżących działań promocyjnych oraz współtworzenie i realizacja wytycznych do akcji promocyjnych i szeroko pojętej komunikacji marketingowej

  • współtworzenie oferty produktowej oraz ofert sprzedażowych: udział w kreacji wsadu merytorycznego, realizacja projektu graficznego zgodnie z wypracowanymi wytycznymi, dystrybucja opracowanych materiałów w kanałach marketingowych: hotelowa strona internetowa, media społecznościowe, serwisy reklamowe itp.

  • zarządzanie profilami Marki w mediach społecznościowych i regularne publikowanie treści: Facebook, Instagram, LinkedIn

  • zarządzanie contentem stron internetowych należących do Marki

  • bieżąca aktualizacja emitowanych przez hotel materiałów użytkowych i reklamowych: ofert, prezentacji handlowych, ulotek, katalogów i folderów w wersjach elektronicznych oraz w postaci materiałów drukowanych.

  • realizowanie i współtworzenie koncepcji pozycjonowania firmy na rynku

Nasze wymagania

  • umiejętności kreowania treści reklamowych i informacyjnych oraz komunikacji skierowanej do mediów społecznościowych, na stronę internatową oraz do innych emitowanych materiałów reklamowych,

  • znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Adobe In Design; Microsoft Office oraz środowiska systemów CMS

  • znajomość zasad kompozycji i typografii oraz wymagań drukarskich i rodzajów druku

  • doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych oraz materiałów marketingowych (wymagane portfolio)

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat), mile widziane w kierunkach: marketing, grafika komputerowa

  • wymagane przynajmniej 2-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wysoka kultura osobista

  • konsekwencja, umiejętność sprawnego zarządzania działaniami w czasie

  • samodzielność w działaniu, komunikatywność, pomysłowość, otwartość

  • terminowość i rzetelność w wykonywaniu zadań

Mile widziane

  • umiejętności copywritingu

  • umiejętności fotograficzne

  • znajomość systemów e-mail marketingowych (FreshMail)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość produktu hotelarskiego lub/i gastronomicznego

To oferujemy

  • rozwój: szkolenia, stawiamy na awanse wewnętrzne

  • pakiet opieki medycznej

  • możliwość korzystania z siłowni

  • całodzienny serwis kawowy oraz codzienne lunche i przekąski w hotelowej stołówce

  • ciekawą pracę pełną wyzwań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Airport Hotel Okęcie

Airport Hotel Okęcie to działający od 2001 roku czterogwiazdkowy hotel położony w pobliżu lotniska im. F. Chopina w Warszawie. Stale rozwijamy się i podnosimy standardy funkcjonowania. W 2014 roku rozbudowaliśmy oraz unowocześniliśmy nasz hotel i obecnie dysponujemy 263 designerskimi pokojami, 17 salami konferencyjnymi, klubem Aviator z zapierającą dech w piersiach panoramą miasta oraz własną pijalnią czekolady - Czekolada Café, oferującą unikalnej jakości produkty.

Airport Hotel Okęcie to miejsce, gdzie kadra zarządzająca specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych konceptów: Total Customer Experience, Komunikacji Nieantagonizującej, inżynierii Sprzedaży Transformacyjnej. Nasz hotel jako pierwszy w Polsce hotel niezależny uzyskał certyfikat STAY SAFE CONTROL firmy SGS - światowego lidera światowego lidera w zakresie inspekcji, weryfikacji oraz certyfikacji. Certyfikat ten jest potwierdzeniem skuteczności działań w zakresie bezpieczeństwa Gościa w dobie pandemii.

Przewiń do profilu firmy