Oferta pracy

Junior Marketing Manager

Pos GroupO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

POS Group sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja – Warszawa

Opis stanowiska:

  • kompleksowe zarządzanie projektami (m.in. tworzenie koncepcji, wybór narzędzi, przedstawianie i wdrażanie strategii marketingowej);
  • opracowywanie materiałów promocyjnych/reklamowych (BTL);
  • przygotowanie komunikacji zewnętrznej (PR/marketing zewnętrzny) i opracowanie strategii ;komunikacji wewnątrz organizacji;
  • prowadzenie strony firmowej, bloga i profili społecznościowych;
  • koordynowanie działań w obszarze mediów społecznościowych i innych kanałów komunikacyjnych;
  • badanie i analiza efektywności podejmowanych działań w sieci pod kątem trendów rynkowych;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz efektywne działania wzmacniające pozycję rynkową firmy;
  • współpraca z Działem Sprzedaży oraz Działem Operacyjnym w kreowaniu marki.

Preferowane kwalifikacje i umiejętności:

  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów marketingowych trwające min 2 rok;
  • biegła znajomość obsługi MS Office w szczególności Excel;
  • doświadczenie w budowaniu platform sprzedażowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność, skrupulatność).

Oferujemy:

  • elastyczną formą zatrudnienia;
  • możliwość realizacji nowych projektów od zaraz;
  • rozwój w dynamicznej i pełnej wyzwań organizacji;
  • stałą wymianę doświadczeń i wiedzy;
  • narzędzia niezbędne do pracy.

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz dostępny poniżej:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy