Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Marketing Manager

Flotman Sp. z o.o.

Wincentego Rzymowskiego 53

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie komunikacją i marketingiem w firmie

  • Współtworzenie, planowanie i wdrażanie strategii marketingowej oraz zarządzanie budżetem

  • Analiza statystyk, cykliczne raportowanie o efektywności podejmowanych działań i proponowanie stałych usprawnień

  • Współpraca i zarządzanie dostawcami zewnętrznych usług (Lead Generation, SEO, SEM, Agencje Marketingowe)

  • Realizacja kampanii sprzedażowych za pomocą Marketing Automation

  • Możliwość kreowania oraz realizacji planów marketingowych firmy w długofalowej perspektywie czasowej

  • Koordynacja działań w mediach społecznościowych

  • Opracowywanie materiałów marketingowych i wsparcie organizacyjne event-ów

  • Komunikacja z klientami w kanale CRM

  • Generowanie pomysłów na nowe kampanie marketingowe, promocje i działania

  • W dłuższej perspektywie damy Ci możliwość budowania i zarządzania zespołem odpowiedzialnym za marketing.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w obszarze marketingu

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami marketingowymi

  • Wyczucie estetyki, swoboda wyrażania myśli oraz umiejętność tworzenia ciekawych komunikatów

  • Znajomość zagadnień z obszaru kampanii online, social media i e-mail marketingu

  • Znajomość zasad komponowania treści oraz grafik marketingowych

  • Umiejętność organizacji pracy, planowania i działania zgodnie z przyjętą strategią (KPI, harmonogramy)

  • Umiejętności wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji biznesowych

  • Umiejętność kreatywnego, samodzielnego i kompleksowego prowadzenia projektów

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu internetowego

  • Doświadczenie w kreowaniu strategii marketingowej i komunikacji firmy

  • Doświadczenie w pracy z systemami typu CRM (mile widziana znajomość Salesforce)

To oferujemy

  • Możliwość korzystania z najnowocześniejszych narzędzi (Salesforce, Pardot)

  • Dużą samodzielność, możliwość inicjowania i wdrażania własnych rozwiązań

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie technologicznej

  • Realny wpływ na strategię marketingową oraz sprzedażową

  • System premiowy

  • Możliwość realnego wpływu na rozwój swojej ścieżki kariery

  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny

  • Dodatkowe benefity (karta sportowa lub bilet ZTM)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta Multisport

Flotman Sp. z o.o. to firma technologiczna z obszaru Big Data/IoT, jeden z liderów w branży systemów lokalizacji GPS i zarządzania flotą. W 2020 roku otrzymaliśmy tytuł Diamentu Forbes. Rok wcześniej mieliśmy także zaszczyt odebrać nagrodę Gazeli Biznesu oraz Flotowego Lidera Innowacyjności. Oferowany przez nas system był opisywany m.in. przez Puls Biznesu oraz magazyn Forbes. Spółka odnosi sukcesy dzięki zaangażowaniu osób, które ją tworzą. Poszukujemy utalentowanych i pełnych zapału do pracy specjalistów, którzy razem z nami będą budować firmę. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osoby, będzie tworzyła dział marketingu.

Przewiń do profilu firmy