Junior Marketing Manager

  • Warszawa, Macierzysz (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-25
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2017-10-25)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dynamicznie rozwijająca się firma międzynarodowa, zajmująca się sprzedażą online profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, makijażu oraz specjalistycznej pielęgnacji twarzy i ciała.

W związku z rozwojem w Polsce i na rynkach Unii Europejskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Macierzysz koło Warszawy

możliwość dojazdu autobusem komunikacji miejskiej z Warszawy – blisko S8

Opis stanowiska

  • Budowanie i kompleksowe zarządzanie wizerunkiem sklepu internetowego na rynku polskim i na rynkach zagranicznych,
  • Tworzenie i wdrażanie strategii, planów, działań i materiałów marketingowych,
  • Kreowanie wszelkich pomysłów wpływających na ruch na sklepie i decyzje zakupowe tj. okazji zakupowych, newsletterów, promocji itp.,
  • Analiza i ocena skuteczności różnych form reklamowych,
  • Prowadzenie stałego monitoringu Google Analytics - optymalizacja i rekomendowanie skutecznych działań online i offline,
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy oraz firmami zewnętrznymi.

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowany kierunek marketingowy),
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Praktyczna wiedza w zakresie social media, kompleksowej komunikacji on-line,
  • Inicjatywa oraz doskonała organizacja pracy własnej i koordynacji procesów,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży kosmetycznej, a także w agencji marketingowej
  • Zainteresowanie tematyką beauty będzie atutem,
  • Inicjatywa, kreatywność i dynamika w działaniu,
  • Umiejętność wyciągania wniosków.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Realizację ambitnych projektów, przestrzeń na kreację, innowacyjność i własny rozwój,
  • Szansa zdobywania doświadczeń we współpracy z różnymi działami firmy,
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • Możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji,
  • Pracę w godzinach 8.00-16.00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

www.trena.pl

Administratorem danych jest TRENA z siedzibą w Warszawie 02-622, ul. Świeradowska 47. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się