Oferta pracy

Junior Marketing Project Manager

Dealavo Sp. z o.o.O firmie

Dealavo Sp. z o.o.

Altowa 28

Warszawa

Dealavo Smart Prices to nowoczesne, korporacyjne rozwiązanie e-commerce monitorujące ceny, dostępność, pozycjonowanie produktów w Internecie. Przez ponad 6 lata obecności na rynku udało nam się zdobyć zaufanie wielu prestiżowych klientów, w tym światowych marek takich, jak: Acer, Philips, DeLonghi, TP-Link, MSI i wielu innych.

Szukamy osoby potrafiącej zapewnić sprawną realizację projektów marketingowych rosnącej firmy internetowej. Projekty dotyczą w 80% działań online tj. SEO, SEM, content marketing, partnerstwa. Szukamy osoby ambitnej, szybko uczącej się i skrajnie nastawionej na działanie. To nie jest spokojna praca biurowa gdzie codziennie robisz to samo. Każdego miesiąca możesz zajmować się czymś innym, uczyć się nowych rzeczy i wdrażać je w życie, tak by maksymalizować efekty.

Zadania:

  • prowadzenie projektów marketingowych w obszarach SEO, SEM, content marketingu, e-mail marketingu
  • proponowanie, planowanie, realizacja i ocena efektów działań marketingowych
  • planowanie kampanii, tworzenie treści itp.
  • organizacja współpracy z copywriterami, agencjami, specjalistami, dostawcami usług
  • przeprowadzanie wywiadów z klientami, partnerami, współpracownikami aby wytworzyć ciekawy content
  • kwalifikacja telefoniczna klientów - zagraniczni klienci przychodzący, którzy są zainteresowani produktem (zadania nie dotyczą cold callingu)

Oczekujemy:

  • pełnego zaangażowania, determinacji, proaktywności
  • ambicji i nastawienia na rozwój, i osiąganie celu
  • analitycznego umysłu
  • umiejętności szybkiego uczenia się
  • doświadczenia i potwierdzonych sukcesów w stawianiu sobie ambitnych celów i ich skutecznej realizacji (niekoniecznie w obszarze marketingu)
  • bardzo dobrego zarządzania własnym czasem
  • znajomości języka angielskiego (poziom C1)
  • zainteresowania i podstawowej wiedzy z zakresu Digital Marketingu, SaaS, produktów cyfrowych, startupów

Mile widziane:

  • doświadczenie w SEO, SEM, content marketingu
  • doświadczenie na stanowisku project managera
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia solidnego doświadczenia biznesowego z dużymi klientami
  • atmosferę startupu technologicznego
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • prowizję za wyniki
  • jasno wytyczony zestaw wymagań i ścieżkę kariery,
  • dodatkowe benefity - m.in. dopłaty do Multisport, Enel-med
  • wspólne posiłki, owoce, zimne i ciepłe napoje

Staramy się, aby proces naszej rekrutacji był jak najbardziej rzetelny i przejrzysty. Dlatego jednym z jego etapów będzie zorganizowanie przez Kandydata rozmów telefonicznych z byłymi menedżerami oraz innymi osobami, które wybierzemy. Pomoże nam to w zweryfikowaniu informacji ale również pozwoli nam opracować spersonalizowany program wdrożeniowy i plan rozwoju.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy